adsa

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

Bu kadarda olmaz!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Bu kadarda olmaz!   Çarş. Kas. 05, 2008 7:17 pm

Feriha - Ruhi Karakaş İlköğretim Okulu'nun önünde bulunan eketrik direğinden sarkan Türktelekoma ait telefon kablosu tehlike saçtı.

Beldemiz Davutlar'da ikametgah eden Feridun Uzun geçen hafta Cuma günü, Cuma namazından çıktıktan sonra Feriha - Ruhi Karakaş İlköğretim okulu'nun önünde bulunan kaldırımdaki elektrik direğinden sarkan Türktelekoma ait telefon kablosunun boynuna dolanmasından sonra büyük bir tehlike ile karşı karşıya kaldı.

Feridun Uzun, ne olduğunu anlamak için yukanya doğru baktığmda elektrik direğinden uzun bir telefon kablosunun aşağıya doğru sarktığını görüp korkuya kapıldı. Çünkü o an elektrik direğinden sarkan kabloda elektrik akımı olsa idi vahim bir olayla karşı karşıya kalabilirdi.

Şimdi yetkililere sormak istiyorum; böylesine hayati tehlikesi olan ihmallerin giderilmesi için veya daha temkinli olunması için vahim bir olayın yaşanması mı gerekiyor? Kaldı ki o okulda her anne ve babamn gözü gibi baktıkları, canlan, ciğerleri olan çocukları okuyor. Ya bu çocuklara bir şey olsaydı. Bunun sorumlusu kim olacaktı? Davutlar'da yaşayan Feridun Uzun bu olaya hayretler içinde kalarak o an kabloda cereyan olsa idi bunun sorumlusu kim olacaktı? Bizlerin hayatı bu kadar ucuz mu? Demekten kendini alamadı.

Türktelekom yetkileleri lütfen biraz dikkat, insan hayatı bu kadar ucuz değil.

davutlar,davutlar.net,davutlar ksabası,kuşadası,söke,söke garajı,dawutlar
Kullanıcı profilini gör http://davutlar.forumm.biz

Bu kadarda olmaz!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası